KAZANIA O CREDO

1 - Wierzę w Boga Ojca - ks. Bogdan Kulik MSF

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

2 - Stworzyciela nieba i ziemi, rzeczy wiedzialnyh i niewidzialnych - Ks. Michał Krych MSF

3 - Wierzę w Jezusa Chrystusa - cz. I - ks. Adam Bajorski MSF

4 - Wierzę w Jezusa Chrystusa - cz. II - ks. Adam Bajorski MSF

5 - Ukrzyżowany również za nas - ks. Andrzej Rabij MSF