KAZANIA O CREDO

1 - Wierzę w Boga Ojca - ks. Bogdan Kulik MSF

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

2 - Stworzyciela nieba i ziemi, rzeczy wiedzialnyh i niewidzialnych - Ks. Michał Krych MSF

3 - Wierzę w Jezusa Chrystusa - cz. I - ks. Adam Bajorski MSF

4 - Wierzę w Jezusa Chrystusa - cz. II - ks. Adam Bajorski MSF

5 - Ukrzyżowany również za nas - ks. Andrzej Rabij MSF

6 - I powtórnie przyjdzie w chwale [...] - ks . Tomasz Grabara MSF

7 - Wierzę w Ducha Świętego - ks. Adam Bajorski MSF

8 - Wierzę w świętych obcowanie - ks. Michał Krych MSF

9 - Grzechów odpuszczenie - ks. Adam Bajorski MSF

10 - Oczekuję wskrzeszenia umarłych - ks. Tomasz Grabara MSF

11 - Życie wieczne - ks. Marian Gabryelczyk MSF

12 - Amen - ks. Bogdan Kulik MSF

Szybkość woli, z jaką się jest gotowym, by zrobić to, co będzie wolą Bożą i wewnętrzna dyspozycja do wyrzeczenia się swego własnego zamysłu i zgoda na wolę Bożą, która stoi nawet przed dozwoloną przyjemnością, jest ofiarą, która przewyższa bardzo inne dzieła.
o. Jan Berthier

Misjonarze Świętej Rodziny (MSF) | ul. Klasztorna 2 | 62-530 Kazimierz Biskupi